17/01/2022

Agencja Wizerunkowa Personalia - Kielce, woj. świętokrzyskie. Szkolenia, reklama, marketing i wiele więcej

SPIS TREŚCI:
Primary Item (H2)

Dzień dobry! Nazywam się Ewa Łukomska i chciałabym w kilku słowach przybliżyć Państwu, co kryje się pod szyldem Agencji Wizerunkowej Personalia.

Personalia, czyli to, co nas definiuje

Dlaczego „Personalia”? Wizerunek człowieka czy marki – szczególnie dla osób, z którymi nie mamy zbudowanych bliższych relacji – definiuje sposób postrzegania przez otoczenie. Podobnie, choć na innej płaszczyźnie, identyfikują nas właśnie personalia – stąd też nazwa agencji. Z tego względu niezwykle istotne jest, by w kontaktach (szczególnie biznesowych), w których fundamentem jest pierwsze wrażenie, zaprezentować się jak najlepiej.

Personalia_Logo

Agencja Wizerunkowa Personalia – oferta szkoleniowa

Jednym z dwóch filarów Agencji Personalia jest oferta szkoleniowa. Przez ostatnie lata miałam okazję zdobywać doświadczenie w różnych firmach i podmiotach, w których zajmowałam się wizerunkiem – zarówno osobistym, jak i branżowym. Stworzenie miejsca, które pozwoli mi podzielić się wiedzą z tego zakresu, było dla mnie naturalnym kolejnym krokiem.

Programy szkoleniowe z wystąpień, warsztaty czy panel doradczy, zostały przygotowane tak, by mogły precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby uczestników. Każdy z powyższych pakietów jest elastyczny i pozwala na pełne dopasowanie do oczekiwań klienta. Zajęcia prowadzę indywidualnie, w wybranej przez uczestnika lokalizacji, co również poprawia komfort pracy.

Wyjątkiem w ofercie szkoleniowej jest program dla osób bezrobotnych. Na rynku działa wiele organizacji – fundacji czy stowarzyszeń, które zajmują się aktywizacją osób bez pracy. Ten panel szkoleniowy przygotowany został z myślą o współpracy właśnie z takimi podmiotami. Oferują one wiele praktycznych kursów, pozwalających osobom bezrobotnym zdobyć nowe, pożądane umiejętności. Jedną z nich jest właśnie umiejętność prezentacji. Start na rynku pracy bywa przecież niezwykle trudny, dlatego też warto dołożyć wszelkich starań, by każdą okazję wykorzystać jak najlepiej. Tego właśnie uczę w ramach proponowanego pakietu.

Więcej informacji na temat oferowanych przeze mnie kursów można znaleźć w sekcji OFERTA SZKOLENIOWA.

Agencja Wizerunkowa Personalia – oferta reklamowa

Natomiast drugim z filarów Agencji Personalia jest oferta reklamowa. Skupia ona elementy niezbędne dla właściwego funkcjonowania firm na rynku, z naciskiem na ich postrzeganie przez grupy docelowe, do których kierowana jest oferta tych podmiotów. W ramach pakietów reklamowych oferujemy także wsparcie dla konkretnych projektów i przedsięwzięć. Szczególnie tych, których nadrzędnym celem jest dotarcie do określonych odbiorców.

Na ofertę reklamową Agencji Personalia składają się pakiety usług, a wśród nich:

  • kompleksowa budowa kampanii reklamowych,
  • brand development, czyli rozwój firm, marek, projektów i wszelkiego rodzaju przedsięwzięć,
  • content marketing, tj. marketing treści, w ramach którego tworzymy wartościowe materiały pomagające promować firmy, marki, projekty, a nawet idee,
  • tworzenie stron internetowych – zarówno projektowanie nietuzinkowych witryn, jak i tworzenie treści, które pomogą w ich promocji.

Oferta reklamowa skrywa także pakiety usług przydatnych w przypadku organizowania wielu typów wydarzeń. To przede wszystkim tworzenie scenariuszy spotkań, ale nie tylko. Chętnie podejmuję się prowadzenia wydarzeń na żywo – w przeszłości wielokrotnie miałam okazję zajmować się konferansjerką: podczas wręczeń nagród, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innych.

Szczegóły wspomnianych pakietów można znaleźć w sekcji OFERTA REKLAMOWA.

Dlaczego właśnie Personalia?

Na zakończenie pozostaje odpowiedź na istotne pytanie, które zada sobie każdy potencjalny klient: dlaczego oferta Agencji Personalia jest godna uwagi?

Wyróżnia ją przede wszystkim kompleksowe podejście do zagadnień wizerunkowych. Bez względu na to, czy są Państwo zainteresowani szkoleniami, czy reklamą, mają Państwo gwarancję, że do tematu podejdziemy profesjonalnie i dołożymy wszelkich starań, by każdemu z jego aspektów poświęcić wystarczająco dużo uwagi.

Warto również podkreślić, że system organizacji Agencji Personalia pozwala na zaoferowanie wysokiej jakości usług w rozsądnej cenie.

Korzystając z okazji, zachęcam do regularnego odwiedzania zakładki WIEDZA na mojej stronie internetowej. Systematycznie będę tam publikować interesujące informacje, analizy i wszelkie treści, które pomogą poruszać się w świecie, w którym wizerunek ma znaczenie.

Zapraszam do kontaktu!

Ewa Łukomska - Autor
Autor:
Ewa Łukomska
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram