Kompleksowe

Tworzenie stron internetowych

OFERTA
Mockup - Responsywność

Jesteśmy po Twojej stronie

Istnieje wiele powodów, dla których warto zaznaczyć swoją obecność w sieci.
Rozumiemy je wszystkie.
Niezależnie od tego, jaki masz pomysł na swoją stronę internetową  - jesteśmy gotowi, by wcielić go w życie.
DLA KOGO?

Strona na zlecenie

Decydując się na współpracę z Agencją Personalia, otrzymujesz gwarancję, że strona, którą wspólnie stworzymy, będzie unikalna, responsywna, atrakcyjna wizualnie i błyskawicznie szybka.
Jeżeli działasz w branży, gdzie istotne znaczenie ma wizerunek - osobista strona internetowa będzie pracować na twoje nazwisko. Podkreśli twój profesjonalizm i wyeksponuje doświadczenie. Autoprezentacja zaczyna się w sieci.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, doskonale zdajesz sobie sprawę, że posiadanie strony internetowej jest konieczne, by nie zostać w tyle za konkurencją. To niezawodny sposób na zwiększenie sprzedaży i otwarcie nowych kanałów dystrybucji dla handlowców. Działasz w branży usługowej? Już przy minimalnych nakładach możesz liczyć na wzrost zainteresowania świadczonymi przez ciebie usługami.
Możliwe, że twoje potrzeby nie mają związku z marketingiem. Może potrzebujesz jedynie miejsca, które pozwala wyrazić siebie i dać upust kreatywności. Blog? Portfolio? Osobista galeria sztuki? Ty decydujesz - my spełniamy twoje życzenia
Jak to działa?

Proces tworzenia witryny

etap o1
Konsultacje z klientem i ustalenie oczekiwań dotyczących wyglądu i funkcjonalności.
etap o2
Przygotowanie koncepcji struktury strony wraz z podziałem na poszczególne bloki informacyjne.
etap o3
Przedstawienie szablonu wraz z identyfikacją wizualną,
etap o4
Wprowadzenie ewentualnych poprawek i modyfikacji.
etap o5
Stworzenie unikalnych treści oraz optymalizacja strony pod kątem pozycji w wynikach wyszukiwania.
etap o6
Testowanie bezpieczeństwa i przekazanie gotowej strony użytkownikowi wraz z instrukcją dalszej obsługi.
Kompleksowe podejście do zleceń

Design. Content. SEO.

Dzięki współpracy ze specjalistami w dziedzinie UX/UI design, kreatywnymi copywriterami i ekspertami w zakresie optymalizowania witryn pod kątem wyszukiwarek, Agencja Personalia oferuje holistyczne podejście do projektowania serwisów internetowych.

UX/UI Design

Punktem wyjścia dla każdego projektu jest postawienie w centrum użytkownika. Dzięki temu zapewniamy optymalne doświadczenie podczas korzystania z twojej nowej strony. 

Dbamy o to, by użytkownik był zadowolony ze sposobu działania serwisu na każdym etapie korzystania z niej. Podczas projektowania interfejsu i elementów nawigacyjnych koncentrujemy się na wygodzie i przejrzystości. Logiczna struktura strony ułatwia orientację i poruszanie się po niej.

Treść ze znakiem jakości

Jeśli potrzebujesz merytorycznego fundamentu, na którym będzie opierać się twoja strona, Agencja Personalia przygotuje najwyższej jakości treści. Zapewnimy użytkownikom rzetelne i fachowe informacje - bez względu na to, w jakiej branży działasz.

Usługi z zakresu SEO

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek

Decydując się na współpracę z Agencją Personalia, zyskujesz pewność, że zamówiona strona internetowa zostanie zoptymalizowana pod kątem wymagań Google, Bing i innych dostawców usług wyszukiwania. Położymy solidny fundament pod twój sukces poprzez spełnienie wszystkich wymogów, jakie wyszukiwarki stawiają przed profesjonalnymi stronami internetowymi.

Na życzenie klienta jesteśmy gotowi przygotować kompleksową strategię SEO, obliczoną na długofalowe rezultaty. Niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz na stworzenie strony - otrzymujesz w pełni funkcjonalną witrynę, stworzoną według aktualnych wytycznych Google.
strony na miarę
twoich oczekiwań
Proponujemy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb. Służymy wsparciem od momentu podjęcia decyzji o stworzeniu strony, przez wybór domeny i dostawcy hostingu, aż do finalnego uruchomienia i zaindeksowania witryny przez Google.
Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Proces tworzenia strony w modelu B2C i B2B jest obliczony na taki sam rezultat, czyli spełnienie wszystkich oczekiwań zleceniodawcy. W Agencji Personalia wierzymy, że kluczem do udanej współpracy jest elastyczność, dlatego zawsze dostosowujemy się do preferencji klienta odnośnie sposobu i częstotliwości kontaktu oraz poziomu ingerencji w proces tworzenia strony.
Podejmujemy się także rewitalizacji stron internetowych. Potrafimy tchnąć nowe życie w witryny, które zdążyły się zdezaktualizować i dać im drugą młodość. Dostosowujemy je do najnowszych trendów poprzez odświeżenie wyglądu i zaimplementowanie efektywnych rozwiązań technologicznych.
Wordpress development

Oxygen Web Builder

W Agencji Personalia wychodzimy z założenia, że wymyślanie koła na nowo to skrajne marnotrawstwo czasu i energii. Na przestrzeni lat powstało wiele systemów zarządzania treścią (CMS), ale niekwestionowanym liderem pozostaje niezmiennie platforma Wordpress. Według statystyk W3Techs, udział platformy Wordpress w rynku CMS wynosi 64% . Korzystają z niej firmy notowane co roku na liście Fortune 500. Dlaczego? Wordpress jest prosty w obsłudze, niezawodny i łatwy w utrzymaniu. Nie budzi zatem zaskoczenia fakt, że konkurenci pozostają daleko w tyle.
WORDPRESS
64%
SHOPIFY
6%
JOOMLA
3%
SQUARESPACE
3%
WIX
3%
Oxygen Web Builder Logo

Aby wykorzystać pełnię możliwości platformy Wordpress, stosujemy  nowatorskie narzędzie opracowane przez firmę Soflyy. Oxygen to znacznie więcej niż oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. W odróżnieniu od konkurencyjnych usług, takich jak Elementor, Divi czy Beaver, oferuje pełną kontrolę nad każdym aspektem procesu kreacji strony. Współpracując z Agencją Personalia zyskujesz pewność, że technologiczne fundamenty twojej nowej strony wytrzymają próbę czasu.

Elastyczność zapewniana przez Oxygen pozwala implementować rozwiązania, które pozostają poza zasięgiem popularnych kreatorów stron internetowych. Kluczową zaletą oprogramowania dostarczanego przez Soflyy jest jednak łatwość i intuicyjność obsługi, co odgrywa niebagatelną rolę już po przekazaniu gotowej strony klientowi.
Własna strona internetowa

Korzyści

Budowanie wiarygodności i autorytetu

Pierwszą korzyścią płynącą z zaznaczenia swojej obecności w internecie jest wzrost wiarygodności w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów. Poszukiwanie informacji na temat danej osoby czy firmy zwykle zaczynamy od użycia wyszukiwarki. Posiadając własną witrynę, zyskujemy większą kontrolę nad tym, czego użytkownicy dowiedzą się na nasz temat.

Kreowanie spójnego wizerunku - osobistego lub marki

Strona internetowa okazuje się nieocenioną pomocą w budowaniu wizerunku - zarówno osobistego, jak i marki, pod którą prowadzimy działalność. Prowadzenie własnego serwisu internetowego umożliwia zachowanie pełnej kontroli nad tym, jak jesteśmy postrzegani przez konsumentów, współpracowników czy też potencjalnych pracodawców. Własna strona znakomicie sprawdza się jako wizytówka na miarę XXI wieku.

Pozyskiwanie klientów w organiczny sposób

Działając w branży, w której koszty pozyskania nowego klienta są wysokie, warto mieć na uwadze korzyści, związane z osiągnięciem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Przy minimalnym nakładzie pracy i środków finansowych, możliwe staje się pozyskiwanie klientów w organiczny sposób. Zapewnienie stałego dopływu klientów wymaga czasu i cierpliwości, ale jednocześnie pozwala osiągnąć maksymalny zwrot z każdej złotówki, zainwestowanej w działania SEO.

Wzrost sprzedaży towarów i usług

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że nawet najlepszy produkt czy najwyższej jakości usługa sama w sobie nie zagwarantuje rynkowego sukcesu. Najpierw trzeba dać klientowi szansę, by nas znalazł. Znaczenie strony internetowej jest w tym kontekście nie do przecenienia. Nawet świadcząc usługi stacjonarnie, warto rozważyć inwestycję w dedykowaną witrynę.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Strona internetowa to niewielki wydatek w stosunku do oszczędności czasu i... pieniędzy, która wiąże się z jej posiadaniem. Telefoniczna obsługa klienta wiąże się z określonymi kosztami, a realizowana wewnątrz firmy, okazuje się bardzo pracochłonna. Odpowiednio zaprojektowana witryna pozwala wyjaśnić potencjalnym klientom wszelkie szczegółowe i techniczne kwestie, dotyczące oferowanych produktów lub świadczonych usług. Żmudne obowiązki informacyjne, które wypełniałby pracownik lub właściciel firmy, zostaną zastąpione przez informacje dostępne w witrynie.

Źródło przewagi konkurencyjnej

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą, zyskujemy szansę, by wyróżnić się na tle konkurencji. Poświęcenie czasu na przygotowanie wysokiej jakości treści pozwala także ugruntować autorytet w branży, w której działamy. Portale społecznościowe mogą być w tym pomocne; umiejętne wykorzystywanie aplikacji takich jak Facebook, Instagram czy Twitter nie zastąpi jednak dedykowanego serwisu.

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mną!
E-mail:
kontakt@ewalukomska.pl
Telefon:
+48 793104777

Formularz kontaktowy

envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram